Nové kurzy kosmetiky

Semináře s odborníky (10)

Nepřehlédněte

Názory na kurzy

Ostatní

Speciální regenerační masáž obličeje a dekoltu


O speciální regenerační masáži obličeje a dekoltu
Speciální regenerační masáž obličeje a dekoltu

Zkušenost ukazuje,že je tolik druhů masáží obličeje a dekoltu,kolik je kosmetiček.Správná varianta by měla být opačná.Různost kosmetických masáží by měla odpovídat počtu klientů kosmetiček. Ve světě se mluví o individualizaci nebo personalizaci masáže.V tomto kurzu se dozvíte,jak přizpůsobit masáž požadavkům klienta respektive požadavkům jeho pleti.

Masáž,kterou se v kurzu naučíte,kopíruje ty nejlepší tahy a pohyby používané v současné kosmetice na celém světě.Najdete v ní také prvky japonské masáže obličeje a dekoltu. Tuto masáž můžete přizpůsobovat požadavkům pleti klienta. Můžete pomáhat redukovat vrásky,otoky,váčky pod očima a zlepšit kvalitu pleti klienta.

Během každé účinné masáže se zapracovává sérum.Vy se naučíte připravit sérum,které poslouží stejně jako séra těch nejrenomovanějších světových značek,ovšem jen za zlomek ceny.Nahlédneme tak do tajů,receptů a „kuchyně“ jednoho z nejznámějších belgických aromaterapeutů.

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 1 den

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, i pro laiky, pozitivní osobnost!

Místo konání: v našich učebnách

Cena: 2500 Kč SLEVA AKCE MĚSÍCE 4900 Kč
  
rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Převodem. Pokud se přihlašujete těsně před kosmetickým kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provést převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kosmetického kurzu

Zakončeno certifikátem

Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze
masérské kurzy masérské kurzy masérské kurzy Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách zde.Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování kosmetického kurzu můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Speciální regenerační masáž obličeje a dekoltu


banner
Zavřít Nyní se nedovoláte, zavolejte prosíme později.